zielony serwis

PLant-CareOferujemy serwis pielęgnacyjny roślin, zarówno we wnętrzach jak i na zewnętrznych terenach zieleni. Naszym priorytetem jest utrzymanie roślin w doskonałym zdrowiu tak aby tworzyły zdrowy klimat i stanowiły wizytówkę każdego miejsca.

Możemy zaoferować regularne lub interwencyjne wizyty pielęgnacyjne.

Serwis kwiatów we wnętrzach proponujemy fachową opiekę nad roślinami doniczkowymi we wnętrzach . Czy to pielęgnacja zieleni w biurach, hotelach, ogrodach zimowych czy innych miejscach – mamy doświadczenie, które pozwoli Państwu cieszyć się zadbaną i zdrową zielenią.

Pielęgnacja roślin we wnętrzach obejmuje między innymi: podlewanie i czyszczenie roślin ,przycinanie ,właściwe odżywienie roślin, ochronę przed szkodnikami i chorobami, przesadzanie kwiatów.

grassSerwis zieleni zewnętrznej oferujemy profesjonalny serwis zieleni zewnętrznej. Do prac serwisowych należą miedzy innymi : wiosenne i jesienne prace porządkowe, odchwaszczanie, przycinanie pielęgnacyjne i korekcyjne roślin, nawożenie, ochrona roślin pielęgnacja i regeneracja trawników ,zabezpieczanie roślin na zimę, odśnieżanie.

Proponujemy również wykonanie aranżacji w donicach z roślin jednorocznych lub wieloletnich.

Wszystkie prace pielęgnacyjne wykonują osoby mające odpowiednie kwalifikacje i niezbędną wiedzę na temat pielęgnacji roślin.

W trosce o zdrowe środowisko staramy się stosować nawozy organiczne i ekologiczne środki ochrony roślin.